درباره بازیگرد

درباره ما

شرکت بازی سازان یک مجموعه شناخته شده با سابقه دو دهه فعالیت در زمینه تولید و فروش انواع تجهیزات خانه بازی کودک با تنوع بالا و مطابق با استانداردهای وضع شده بوده و سعی دارد مراکز و امکانات تفریحی لازم جهت سرگرمی و بازی سالم برای کودکان فراهم آورد. شما می توانید انواع وسایل بازی و سرگرم کننده برای نشاط کودک خود را با اطمینان از امن و سالم بودن آنها به صورت مستقیم و بدون واسطه از مجموعه بازی سازان تهیه کنید. مشاورین بازی سازان به صورت آنلاین و حضوری و در پلتفرم های مختلف پاسخگوی سوالات شما در خصوص خرید تجهیزات خانه بازی کودک هستند. شرکت بازی سازان همواره به دنبال راهی برای رفاه و آسایش مردم و رونق کسب و کارهای تفریحی بوده است. از این رو به تازگی با راه اندازی وبسایت بازی گرد به نوعی سعی دارد تا برای اولین بار در ایران دایرة المعارفی از مراکز تفریح و سرگرمی جمع آوری کند که شما با مراجعه به آن به راحتی و به سرعت می توانید نزدیکترین مراکز تفریحی و گردشی به خود را پیدا و یا ثبت کنید.

درباره بازی‌‌گرد

وبسایت بازی گرد زیر مجموعه شرکت بازی سازان محسوب می شود که با قابلیت فهرست بندی و درج مراکز توسط بازدید کنندگان و مدیران مراکز فعالیت می کند. به عبارت ساده بازی گرد به صورت یک ساختار سلسله مراتبی بوده که اطلاعات مربوط به مراکز تفریحی از جمله شهربازی، خانه بازی، سینما، بوستان‌ها، مراکز خرید، و.. را در خود گنجانده است و به مرور زمان نیز بر لیست عناوین قابل ثبت در آن افزوده خواهد شد. وبسایت بازی گرد این امکان را فراهم ساخته که کاربران با سهولت به اطلاعات مراکز تفریحی و مراکز بازی مورد نظر خود به تفکیک شهر و استان و امکانات آن ها دسترسی پیدا کنند. وبسایت بازی گرد دارای نقشه جستجوی مراکز بازی است که می تواند در یافتن مراکز بازی دلخواه کاربران بسیار موثر باشد.

بازی گرد به عنوان نوعی بانک اطلاعات تفریحی همواره به دنبال دو هدف بوده است:

هدف اول بازی گرد این است که فرد استفاده کننده از وبسایت بازی گرد بتواند مراکز تفریحی و بازی اطراف محل سکونت و یا محل کار خود را به همراه امکانات و ویژگی هایشان شناسایی کند.

هدف دوم بازی گرد جذب آن دسته از افرادیست که خود صاحبین این مراکز تفریحی و تجهیزات بازی و سرگرمی هستند ولی چون مرکزشان در لیست مراکز قابل جستجوی بازی گرد ثبت نشده است می توانند از سایت بازی گرد به عنوان بستری برای دیده شدن و معرفی مراکز تفریحی و بازی خود بهره ببرند.

بنابراین می توان گفت بازی گرد نه تنها امکان دسترسی سریع و آسان به مراکز تفریحی را در اختیار افراد قرار داده است بلکه این وبسایت تلاش دارد تا نقشی موثر در رونق این مراکز داشته باشد.